NAUJIENOS

Europos dziudo jaunimo taurė Kaune 2016

Šį savaitgalį S. Dariaus ir S. Girėno sporto centre, vyko Europos taurės dziudo varžybos, kuriose  dalyvavo 400 sportininkų iš 24 pasaulio valstybių. Lietuvą atstovavo 70 šalies sportininkų.

Šių metų varžybos išsiskyrė tuo, jog sulaukė didelio tarptautinių teisėjų būrio, kadangi jų stebėti ir vertinti atvyko Europos dziudo sąjungos komisija. Komisija išsakiusi savo pastebėjimus, renginį įvertino labai gerai.

Daugiausiai medalių įvairiose svorio kategorijose iškovojo Rusijos sportininkai. Iš visų dalyvavusių Lietuvos sportininkų bronzos medalį iškovojo Rokas Nenartavičius, o Miglė Julija Dudėnaitė kovojusi dėl trečiosios vietos, liko penkta. Taip pat dar du sportininkai papuolė į penketukus: kaunietis Romas Petkus ir elektrėniškė Justina Kmieliauskaitė. Jaunimo rinktinės atstovų laukia įtemptas sezonas, iki Europos čempionato Malagoje jie dalyvaus dar trijose Europos taurės varžybose bei keliose treniruočių stovyklose.