NAUJIENOS

„Aldo dziudo“ turnyre Alytuje dalyvavo 6 šalių kovotojai

Alytaus sporto ir rekreacijos centro rūmai vienai dienai virto tatamių arena, o ant jų susirungė dziudo kovotojai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos. Didžioji jų dalis užsiregistravo iš anksto ir tai sėkmingai padarė per turnyro partnerės Lietuvos dziudo federacijos http://registracija.judo.lt/ sistemą.
Šimtai sportininkų iš 6-ių šalių, jų treneriai ir artimieji Alytuje susitiko tarptautiniame turnyre „Aldo dziudo“, skirtame kovotojui Aldui Baranauskui (1972-2013). Jis 1992-ųjų lapkričio 25-ąją dabartinėje Izraelio sostinėje Jeruzalėje nugalėjo visus tituluotus priešininkus ir tapo pirmuoju lietuviu Europos dziudo čempionu.

Turnyro atidaryme savo pasirodymu sužavėjo „Aldo dziudo“ turnyro vyriausiojo sekretoriaus Rolando Lukoševičiaus buvęs auklėtinis, tarptautinių konkursų laureatas alytiškis cirko akrobatas Gediminas Maldanis.

5-ąjį kartą surengtame renginyje pasirodė ir A. Baranausko pirmojo trenerio Zeniaus Vencevičiaus, jo vadovaujamo klubo „Alytus“, trenerių Egestos ir Dainiaus Cimbolų klubo „Dziudo simba“, taip pat Alytaus SRC, Alytaus rajono MSM, įvairių kitų Lietuvos miestų ir miestelių dziudo sekcijų auklėtiniai.

Originalius vienetinius prizus visiems kovų prizininkams įsteigė Aldo brolis, buvęs dziudistas, „Aldo dziudo fondo“ prezidentas Nauris Baranauskas. Jam talkino Kūno kultūros ir sporto departamentas ir kiti fondo rėmėjai, dovanoję ne tik nemokamus turnyro renginius, tačiau ir finansavę užsienio sportininkų apgyvendinimą, maitinimą ir laisvalaikį Dzūkijos sostinėje.

„Ačiū už nepakartojamą renginį“, - dėkojo Latvijos atstovai, jų teigimu, europinio lygio turnyru džiaugėsi svečiai iš kitų užsienio šalių bei vietos dziudo bendruomenė, Alytuje rengianti ir pirmojo Lietuvos kariuomenės karininko, žuvusio už Lietuvos nepriklausomybę, Antano Juozapavičiaus atminimo turnyrą, taip pat renginius „Dziudo simba“, „Judo Alytus“ ir kt.

„Aldo dziudo“ informacija

 

Daugiau nuotraukų: https://drive.google.com/drive/folders/1EqVOvUuk9Cp4NjSVRbniCLJ9SfW2cM2l?fbclid=IwAR17J6oikuN8htq2b_HMLGf3AYv_N8NBuDHm3-40fVCSkzbnry7I5zhCG1I https://drive.google.com/drive/folders/1aRVd6YQ4Qm5DEAALrGFdzKSXtIU1SPUO?fbclid=IwAR3cN7YYvS4eLKOYFXumbJTJZ_JCn1zpqgOLjBUMdUEY4CUA2QbafqeTbDk