NAUJIENOS

Dziudo pradedančiųjų čempionatas „PIRMA KOVA“

Balandžio 22d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje vyko Lietuvos dziudo pradedančiųjų čempionatas „PIRMA KOVA“, kurias organizavo Lietuvos dziudo federacija, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras bei Šakių sporto klubas „Audra“. Į šias varžybas susirinko virš 150 sportininkų iš Kėdainių, Jonavos, Marijampolės, Kauno, Kauno raj., Jurbarko, Alytaus, Alytaus raj., Ukmergės, Vilniaus, Palangos, Švenčionių, Šiaulių, Šakių bei kaimyninės Latvijos.

Varžybų dalyviams ir žiūrovams sveikinimo žodžius tarė į varžybas atvykęs LR Seimo narys, LR Seimo jaunimo ir sporto komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė, sporto klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė ir trenerė Neringa Žebrauskienė, UAB „Gulbelė“ direktorius Arūnas Tarnauskas bei sporto klubo „Audra“ steigėjas Algirdas Kazlauskas.

Varžybos vyko ant keturių imtynių kilimų. Sportininkai varžėsi penkiose amžiaus grupėse. Kovos buvo atkaklios, ryžtingos ir „uždegančios“. Susirinkusių žiūrovų tarpe nuolat aidėjo palaikymo šūksniai, o sportininkai demonstravo gražias ir teisingas kovas. Džiugu, kad kaskart vis daugėja besidominčių ir užsiimančiųjų dziudo sporto šaka. Netrūksta ir entuziastų. Tikimės, kad tolimesniuose turnyruose sportininkų būrys tik didės.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti čempionų taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Varžybų organizatorių vardu, klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė dėkoja Lietuvos dziudo federacijai, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorei R. Paškevičiūtei, klubo steigėjui A. Kazlauskui, V. Gaidienei, UAB „Gulbelė“ direktoriui A. Tarnauskui, J.Palukaičio įmonei „Moba“, R. Lebedžinskui, E. Kazlauskui, trenerei N. Žebrauskienei, R. Sutkaičiui bei VšĮ Šakių greitosios med. pagalbos stoties komandai už bendradarbiavimą ir paramą organizuojant Lietuvos dziudo pradedančiųjų čempionatą „PIRMA KOVA“.
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja ir treneriams už puikiai paruoštus sportininkus, tėveliams - už palaikymą.